Úvodní stránka 7

Na nic si nehrajeme. Nabízíme jasanový a dubový masivní nábytek,
který má svůj původ v přírodě a řemeslu.

Úvodní stránka 8

100% dřevo

Pracujeme s masivním
dřevem. Žádná dýha,
žádné lamino!

Úvodní stránka 9

100% řemeslo

Zakládáme si na kvalitně
řemeslně zpracovaném
nábytku s fajnovým finišem.

Úvodní stránka 10

100% nábytek

Náš nábytek je stavěn
tak, aby dlouho sloužil.
Čas mu dodá patinu,
ale nábytek vydrží!

Úvodní stránka 12

Pro firemní zákazníky

Úvodní stránka 13

Nakupujete ve velkém?

Potřebujete vybavit restauraci, hotel, nebo kancelář?
Učiňte poptávku a my Vás kontaktujeme s velkoobchodní nabídkou masivního nábytku.

Odeslat poptávku

Nebo pište rovnou na e-mail: info@gregorynabytek.cz, či volejte na 774 935 632.

Úvodní stránka 6

Dřevěný nábytek z masivu

kvalitní masivní židle z dubu a jasanu, které poslouží dlouhou dobu. Tyto židle jsou vhodné jak do obývacího pokoje, tak do jiných části vašeho obydlí. Lze je použít i do restaurací nebo kaváren.

masivní skříně z dubu a jasanu, které okouzlí váš interiér. Nabízíme Vám noční stolky, TV komody, odkládací stolky, komody, skříně, skříňky a knihovny. Nábytek je univerzální, a proto se hodí do každé místnosti.

kvalitní masivní stoly, které Vám poslouží dlouhou dobu. Masivní dubové a jasanové stoly neztrácejí svůj vzhled a ani kvalitu. Díky druhu dřeva, naše stoly mají velkou nosnost.

nahraďte své židle jednou z těchto masivních lavic. Lavice mají vysokou nosnost a postupem času neztrácejí kvalitu. Nejenže jsou velmi praktické, ale také působí velmi esteticky.

Proč si pořídit masivní dřevěný nábytek?

Masivní nábytek můžeme označit jako jeden z nejkvalitnějších a nejžádanějších nábytků v celé historii. Každý strom vyrostl zcela jinak, a proto nenajdete dva stejné stromy a to samé platí pro náš nábytek. Masivní nábytek neztrácí svoji hodnotu, a proto ho můžete prodat za slušnou cenu i za 30 let. Nejenže Vám poslouží dlouhou dobu, ale také díky vysoké nosnosti se nemusíte obávat o bezpečí vašeho okolí. Povrchová úprava pomocí olejů, vosků a laků Vám zaručuje, že dřevo neztratí svůj vzhled a hodnotu. Díky masivnímu nábytku, už nikdy neuvidíte nadměrné kroucení nebo praskání.

Dubové dřevo je jedno z nejžádanějších už odedávna. Mezi základní vlastnosti dubového dřeva patří tvrdost, pevnost, houževnatost a trvanlivost. Z našich dřev nejdéle vzdoruje nejen povětrnostním podmínkám, ale i střídání vlhka a sucha. Pokud ponoříte dub na delší dobu do vody, zkamení. Masivní dub má výraznou a harmonickou kresbu, která působí velice přirozeně a atraktivně. Tento materiál se často nepoužívá, ale pokud ano, výsledný nábytek má velkou životnost a nosnost. Jelikož dubové dřevo obsahuje minimální množství suků, vyrábějí se z něj mohutné stoly a židle. Mezi nejčastější povrchové úpravy dubu patří olejování a lakování. V Anglii po něm pojmenovali celé století – age of oak (1500 – 1600).

Masivní jasan stejně jako dub, patří mezi nejkvalitnější druhy dřeva. Na rozdíl od dubu je to dřevo pružné a světlé. Jeho barvu lze přirovnat ke světle krémové barvě. Jasan lze také charakterizovat velkou živostností a nosností. Dřevo je pevné, tvrdé, houževnaté a z našich dřevin nejpružnější. Proto tento druh dřeva označujeme jako velmi kvalitní a originální materiál. Masivní jasan je světlejší než buk, má zároveň vyšší tvrdost než buk a vyšší pružnost než dub, což ho činí velice atraktivním pro výrobu nábytku. Mezi nejčastější povrchové úpravy patří olejování a lakování.

Neváhejte a pořiďte si náš kvalitní masivní nábytek a my zaručujeme, že toho nebudete litovat!

nabytek-masiv.com se změnil na Gregory nábytek. Máme novou značku a zmodernizovali jsme e-shop, vše ostatní zůstává. Děkujeme, že u nás nakupujete.

Napište nám, rádi Vám pomůžeme s výběrem zboží.

Tento web je chráněn před spamen pomocí reCAPTCHA od Google.
Ochrana soukromí a Smluvní podmínky.

Dáme Vám slevu!

Přihlaste si odběr našeho newsletteru a získejte slevu 3 % na Váš nákup.