Search
Close this search box.

Napište nám

Zobrazen 1. – 27. z 28 výsledků

Zobrazen 1. – 27. z 28 výsledků

Jídelní stoly z masivu

Kvalitní jídelní stoly z masivu pro každou dobrou hostinu

Rádi vaříte, a ještě větší potěšení vám činí servírování jídla? V tom případě vás potěší nabídka kvalitních stolů ze 100% masivního dřeva, dostupná v internetovém obchodě Gregory nábytek.

Oválné, kulaté, hranaté – no jen si vyberte!

Existují stoly různých tvarů, materiálů a rozměrů. Vybírejte mezi stoly z masivního dřeva.

Dřevěné stoly

Dřevěné jídelní stoly jsou jakousi klasikou a známe je od nepaměti. Dostupné jsou s deskou o šířce 2,2 cm nebo bytelnější desky široké 4 cm stoly z dubu nebo jasanu, vzhledově jednoduché nebo rustikální.

Klasický jídelní stůl je celodřevěný, pokud ale rádi sázíte na kovové prvky, bude se vám zamlouvat hranatý s železnými nohami do tvaru U, V nebo X. Pokud se vám výrazné hrany nehodí, prohlédněte si stoly kulaté nebo oválné.

Dřevěné stoly jsou ošetřeny olejem, který zvýrazní barvu a strukturu dřeva nebo lakem, který je odolnější vůči skvrnám. Případně můžete zvolit olejované provedení v kombinaci s voskem, které je střední cestou dvou výše zmíněných provedení.

Výběr stolů podle velikosti

Na Gregory nábytek najdete stoly o délce od 85 cm až po 340 cm. Vybírejte podle počtu lidí, který u něj má najít své místo. Pro 4 osoby si bohatě vystačíte s délkou o 120 cm, pokud však někdy hostíte skupinu o 10 a více lidech, sáhněte po desce o minimální délce 240 cm. Sáhnout však můžete také po rozkládacím stole, jehož délku je při větším počtu lidí možné jednoduše zvětšit.

Vybírejte také další nábytek do jídelny, který bude kvalitní a se správnou péčí poslouží po dlouhé generace.

Dáme Vám slevu!

Přihlaste si odběr našeho newsletteru a získejte slevu 3 % na Váš nákup.