Search
Close this search box.

Napište nám

Masivní šatní skříně do ložnice

Masivní šatní skříně do ložnice

Masivní šatní skříně do ložnice představují prostor, kam je potřeba ukládat veškeré oblečení tak, aby mělo své místo a my tak měli doma neustále uklizeno. Pokud stojíte o skříně z masivu moderního vzhledu, pak by vaše pozornost měla směřovat ke kolekcím Pavla nebo Palermo.

Tyto skříně do ložnice jsou vyrobeny z masivního dřeva, přičemž největší skříň Palermo 4D dosahuje neuvěřitelných 180 kilogramů. Překvapí vás svou velikostí a bytelností. Tato čtyřdílná šatní skříň pojme spoustu věcí, které je potřeba poskládat do komínků, stejně tak se do ní vejde spousta ramínek. Krásný a moderní vzhled skříní Palermo jsou podtrženy podsvícením, které je ve skříni zabudováno.

Pokud před modernou upřednostňujete spíše rustikálno, prohlédněte si také šatní skříň v rustikálním stylu Railway. Železné prvky dodávají dřevěné skříni výjimečný vzhled, který můžete doplnit o popínavé rostliny, které v ložnici pěkně čistí vzduch.

Všechny jmenované masivní skříně, které jsou k dostání ve velikostech od 100 do 210 centimetrů, jsou ošetřeny olejem, který nejen že dodává dřevu nádhernou barvu, ale také jej lépe chrání před běžným opotřebením.

Dáme Vám slevu!

Přihlaste si odběr našeho newsletteru a získejte slevu 3 % na Váš nákup.