Napište nám
| 5 hvězdiček | 87 | 87% |
| 4 hvězdičky | 9 | 9% |
| 3 hvězdičky | 2 | 2% |
| 2 hvězdičky | 1 | 1% |
| 1 hvězdička | 1 | 1% |
Obrázky od zákazníků
Andrea Š.
Stôl je dominantou jedálne a každý, kto k nám príde nám ho veľmi chváli 🙂 stojí za tie peniaze, som veľmi spokojná
Jitka
Koupila jsem komodu Bara 5Z a s nákupem jsem velmi spokojená. Potřebovala jsem si vybrat nábytek vedle kuchyňské linky a je to přesně podle mých představ.
Vladimír K.
Kvalitní stolek
Vladimír K.
Kvalitní podtel z masivu
Petr N.
Pěkná bytelná postel, kvalitní zpracování jsme spokojeni.
Hana K.
Postel je krásná pevná jen to excentrické spojovácí kování se při dotahování láme a jedno prošlo i postelí.
Katarína B.
nadehrné, kvalitne spracované a skvele na nich sedí
Ludek Lapka
Kvalitní židle , doporučuji!!
Ludek Lapka
Krásný stůl , hezké provedení . Vysoká kvalita!!
sulich.g
Celkově postel vypadá velmi hezky, má však několik nedostatků. Největší vadou je, že zdvihací mechanismy neudrží v otevřené poloze rošt s matrací. Zdvihací mechanismy jsou příliš slabé a aby se něco ze skříně vytáhlo, jsou potřeba dvě osoby (z toho jedna, která drží rošt, aby nespadl). Právě jsem objednal zdvihací mechanismy s větší silou, protože nevím, jestli jsou tyto poškozené, nebo příliš slabé. Druhá nepříjemná věc je, že dno skříně je položené volně a i při pouhém sezení na matraci vzduch z matrace způsobuje, že se tyto desky zvedají a způsobují hluk. Jsou vložené v několika kusech, ne v jednom celém, takže pravděpodobně koupím na míru velké kusy a upevním je. V některých spojeních nebylo dobré pasování, naštěstí jsou to prvky schované uvnitř. Plusem je snadnost montáže. Pomíjím velké problémy s dodávkou.
sulich.g
Celkově postel vypadá velmi hezky, má však několik nedostatků. Největší vadou je, že zdvihací mechanismy neudrží v otevřené poloze rošt s matrací. Zdvihací mechanismy jsou příliš slabé a aby se něco ze skříně vytáhlo, jsou potřeba dvě osoby (z toho jedna, která drží rošt, aby nespadl). Právě jsem objednal zdvihací mechanismy s větší silou, protože nevím, jestli jsou tyto poškozené, nebo příliš slabé. Druhá nepříjemná věc je, že dno skříně je položené volně a i při pouhém sezení na matraci vzduch z matrace způsobuje, že se tyto desky zvedají a způsobují hluk. Jsou vložené v několika kusech, ne v jednom celém, takže pravděpodobně koupím na míru velké kusy a upevním je. V některých spojeních nebylo dobré pasování, naštěstí jsou to prvky schované uvnitř. Plusem je snadnost montáže. Pomíjím velké problémy s dodávkou.
Litujeme, vašemu aktuálnímu výběru neodpovídají žádné recenze
