Napište nám
| 5 hvězdiček | 87 | 87% |
| 4 hvězdičky | 9 | 9% |
| 3 hvězdičky | 2 | 2% |
| 2 hvězdičky | 1 | 1% |
| 1 hvězdička | 1 | 1% |
Obrázky od zákazníků

Petr N.
Pěkná bytelná postel, kvalitní zpracování jsme spokojeni.
Hana K.
Postel je krásná pevná jen to excentrické spojovácí kování se při dotahování láme a jedno prošlo i postelí.
Katarína B.
nadehrné, kvalitne spracované a skvele na nich sedí
Ludek Lapka
Kvalitní židle , doporučuji!!
Ludek Lapka
Krásný stůl , hezké provedení . Vysoká kvalita!!
sulich.g
Celkově postel vypadá velmi hezky, má však několik nedostatků. Největší vadou je, že zdvihací mechanismy neudrží v otevřené poloze rošt s matrací. Zdvihací mechanismy jsou příliš slabé a aby se něco ze skříně vytáhlo, jsou potřeba dvě osoby (z toho jedna, která drží rošt, aby nespadl). Právě jsem objednal zdvihací mechanismy s větší silou, protože nevím, jestli jsou tyto poškozené, nebo příliš slabé. Druhá nepříjemná věc je, že dno skříně je položené volně a i při pouhém sezení na matraci vzduch z matrace způsobuje, že se tyto desky zvedají a způsobují hluk. Jsou vložené v několika kusech, ne v jednom celém, takže pravděpodobně koupím na míru velké kusy a upevním je. V některých spojeních nebylo dobré pasování, naštěstí jsou to prvky schované uvnitř. Plusem je snadnost montáže. Pomíjím velké problémy s dodávkou.
sulich.g
Celkově postel vypadá velmi hezky, má však několik nedostatků. Největší vadou je, že zdvihací mechanismy neudrží v otevřené poloze rošt s matrací. Zdvihací mechanismy jsou příliš slabé a aby se něco ze skříně vytáhlo, jsou potřeba dvě osoby (z toho jedna, která drží rošt, aby nespadl). Právě jsem objednal zdvihací mechanismy s větší silou, protože nevím, jestli jsou tyto poškozené, nebo příliš slabé. Druhá nepříjemná věc je, že dno skříně je položené volně a i při pouhém sezení na matraci vzduch z matrace způsobuje, že se tyto desky zvedají a způsobují hluk. Jsou vložené v několika kusech, ne v jednom celém, takže pravděpodobně koupím na míru velké kusy a upevním je. V některých spojeních nebylo dobré pasování, naštěstí jsou to prvky schované uvnitř. Plusem je snadnost montáže. Pomíjím velké problémy s dodávkou.
Szymon
Nábytek splňuje všechna naše očekávání. Vyrobený s velkou pečlivostí a dbáním na detaily. Židle jsou krásné a nadčasové.
Szymon
Nábytek splňuje všechna naše očekávání. Vyrobený s velkou pečlivostí a dbáním na detaily. Stůl lze smontovat během pár minut a pak si užívat jeho vzhled.

Anonymní
Úžasný masivní nábytek

Anonymní
Úžasný masivní nábytek

Anonymní
Úžasný masivní nábytek



Litujeme, vašemu aktuálnímu výběru neodpovídají žádné recenze




deska měla špatně navrtanou lištu…přehodili jsme snadno do druhých předvrtaných dírek:-)
Krásný kvalitní stůl!!!
Zagłówek pasuje idealnie 🙂
Stelaż ciężki do złożenia i skrzypiący pod materacem.
Dzień dobry, dziękujemy za Państwa opinię. Stelaż w żadnym wypadku nie powinien skrzypieć. Prosimy o przesłanie na nasz adres reklamacyjny lub poprzez formularz reklamacyjny (w stopce strony internetowej) krótkiego filmu, na którym będzie widoczne skrzypienie, a my sprawdzimy, na czym polega problem. Wcześniej prosimy również o sprawdzenie, czy centralny pas materiałowy jest prawidłowo napięty.