Napište nám

Reference a hodnocení

4,8
Založeno na 10 227 recenzích
5 hvězdiček
87
87%
4 hvězdičky
9
9%
3 hvězdičky
2
2%
2 hvězdičky
1
1%
1 hvězdička
1
1%

Obrázky od zákazníků

Obrázek #1 od Andrea Š.
Obrázek #1 od Jitka
Obrázek #1 od Vladimír K.
Obrázek #1 od Vladimír K.
Obrázek #1 od Petr N.
Obrázek #1 od Hana K.
Obrázek #1 od Katarína B.
Obrázek #1 od Ludek Lapka
Obrázek #1 od Ludek Lapka
Obrázek #1 od sulich.g
Obrázek #1 od Andrea Š.

Andrea Š.

Stôl je dominantou jedálne a každý, kto k nám príde nám ho veľmi chváli 🙂 stojí za tie peniaze, som veľmi spokojná

Obrázek #1 od Jitka

Jitka

Koupila jsem komodu Bara 5Z a s nákupem jsem velmi spokojená. Potřebovala jsem si vybrat nábytek vedle kuchyňské linky a je to přesně podle mých představ.

Obrázek #1 od Vladimír K.

Vladimír K.

Kvalitní stolek

Obrázek #1 od Vladimír K.

Vladimír K.

Kvalitní podtel z masivu

Obrázek #1 od Petr N.

Petr N.

Pěkná bytelná postel, kvalitní zpracování jsme spokojeni.

Obrázek #1 od Hana K.

Hana K.

Postel je krásná pevná jen to excentrické spojovácí kování se při dotahování láme a jedno prošlo i postelí.

Obrázek #1 od Katarína B.

Katarína B.

nadehrné, kvalitne spracované a skvele na nich sedí

Obrázek #1 od Ludek Lapka

Ludek Lapka

Kvalitní židle , doporučuji!!

Obrázek #1 od Ludek Lapka

Ludek Lapka

Krásný stůl , hezké provedení . Vysoká kvalita!!

Obrázek #1 od sulich.g

sulich.g

Celkově postel vypadá velmi hezky, má však několik nedostatků. Největší vadou je, že zdvihací mechanismy neudrží v otevřené poloze rošt s matrací. Zdvihací mechanismy jsou příliš slabé a aby se něco ze skříně vytáhlo, jsou potřeba dvě osoby (z toho jedna, která drží rošt, aby nespadl). Právě jsem objednal zdvihací mechanismy s větší silou, protože nevím, jestli jsou tyto poškozené, nebo příliš slabé. Druhá nepříjemná věc je, že dno skříně je položené volně a i při pouhém sezení na matraci vzduch z matrace způsobuje, že se tyto desky zvedají a způsobují hluk. Jsou vložené v několika kusech, ne v jednom celém, takže pravděpodobně koupím na míru velké kusy a upevním je. V některých spojeních nebylo dobré pasování, naštěstí jsou to prvky schované uvnitř. Plusem je snadnost montáže. Pomíjím velké problémy s dodávkou.

Obrázek #2 od sulich.g

sulich.g

Celkově postel vypadá velmi hezky, má však několik nedostatků. Největší vadou je, že zdvihací mechanismy neudrží v otevřené poloze rošt s matrací. Zdvihací mechanismy jsou příliš slabé a aby se něco ze skříně vytáhlo, jsou potřeba dvě osoby (z toho jedna, která drží rošt, aby nespadl). Právě jsem objednal zdvihací mechanismy s větší silou, protože nevím, jestli jsou tyto poškozené, nebo příliš slabé. Druhá nepříjemná věc je, že dno skříně je položené volně a i při pouhém sezení na matraci vzduch z matrace způsobuje, že se tyto desky zvedají a způsobují hluk. Jsou vložené v několika kusech, ne v jednom celém, takže pravděpodobně koupím na míru velké kusy a upevním je. V některých spojeních nebylo dobré pasování, naštěstí jsou to prvky schované uvnitř. Plusem je snadnost montáže. Pomíjím velké problémy s dodávkou.

Obrázek #1 od Andrea Š.
Obrázek #1 od Jitka
Obrázek #1 od Vladimír K.
Obrázek #1 od Vladimír K.
Obrázek #1 od Petr N.
Obrázek #1 od Hana K.
Obrázek #1 od Katarína B.
Obrázek #1 od Ludek Lapka
Obrázek #1 od Ludek Lapka
Obrázek #1 od sulich.g
Obrázek #2 od sulich.g
1-5 z 10227 recenzí

Fotky od našich zákazníků

Fotky z výroby

Kategorie péče o nábytek - masivní nábytek z dubu

Kam dále?

Oblíbený nábytek