Search
Close this search box.

Napište nám

Jídelní židle z masivu

Zobrazen 1. – 27. z 135 výsledků

Zobrazen 1. – 27. z 135 výsledků

Jídelní židle z masivu

Kvalitní jídelní židle pro společné stolování

Pouštíte se rádi do pořádání různých oslav, anebo si zkrátka jen chcete pořídit jídelní židle, na které se s rodinou usadíte každou neděli při společném obědě, vybírejte na Gregory nábytek. Najdete zde židle ze 100% masivního dubu nebo jasanu.

Vyberte si, co se vám líbí

Nabídka židlí obsahuje jídelní židle z masivu, které jsou celodřevěné, některé mají pro maximální pohodlí polstrování různých barevných odstínů. Naleznete zde jak klasické, tak i nadčasové moderní jídelní židle nebo židle v rustikálním provedení.

Všechny dostupné židle do jídelny jsou opatřeny kvalitním olejem, který podporuje výraznost barvy a struktury kreseb dřeva nebo ošetřeny lakem, jenž je odolnější vůči kdejakým skvrnám. Nemůžete se rozhodnout, zda zvolit olejované či lakované provedení? Vybírejte židle v kombinaci oleje s voskem.

V internetovém obchodě najdete kromě jídelních židlí také vyvýšené barové stoličky, které se budou dokonale hodit k vyvýšenému ostrůvku, který odděluje kuchyňskou a jídelní část domácnosti.

Výhody masivních židlí

Není tajemstvím, že masivní nábytek se pyšní velkou pevností, bytelností a tím i nosností. Jídelní židle z masivu vám při správné péči poslouží po dlouhá léta – a jaká je správná péče? Základem je pravidelné setření prachu a jiných nečistot suchým, bavlněným hadříkem a pro prodloužení životnosti a navrácení vzhledu je alespoň jednou za rok olejujte prostředky k tomu určenými. Vyberte si jídelní židle skladem, které budou za pár dní zdobit vaši jídelnu.

Tip na závěr: Chcete-li dosáhnout dokonalého souladu nábytku v jídelně, pořiďte si židle, které budou ladit s jídelním stolem, jejich nabídka je v internetovém obchodě Gregory nábytek stejně tak bohatá.

Dáme Vám slevu!

Přihlaste si odběr našeho newsletteru a získejte slevu 3 % na Váš nákup.