Search
Close this search box.

Napište nám

Postele 200x200

Postele 200x200

Dokonalý odpočinek na manželské posteli královských rozměrů? S námi můžete!

Kdo by neodpočíval rád. S přibývajícím věkem, rodinou, zaměstnáním nebo jinými povinnostmi se tato činnost bohužel stává méně dosažitelnou, o to potřebnější jsou však dobré podmínky ke kvalitnímu spánku, jakmile na něj konečně přijde. S těmi souvisí pohoda v ložnici, dobře vybrané matrace a také kvalitní postel, jejichž nabídku vám v článku rádi představíme. Všechny postele 200×200 cm, které zde naleznete, jsou vyrobeny z kvalitního masivního dřeva, které se pyšní dlouhou životností, odolností, bytelností a v neposlední řadě kvalitním provedením.

Originální jednoduchost a nadčasovost

Postele z masivu 200×200 cm, které jsou navíc natírány kvalitními oleji, jsou oblíbené pro dlouhou životnost, kterou slibují. Je proto naprosto pochopitelné, pokud si v tomto případě potrpíte na jednoduchý vzhled, který je však současně nadčasový. Nebude tak nutné obávat se, že se vám finančně náročnější kousek po pár měsících okouká, anebo že snad vyjde z módy.

První takovou postelí, která je zákazníky velmi oblíbená, je z kolekce Sofi a splňuje požadavky na jednoduchost a nadčasovost. I přesto je pevná a vysoce stabilní s malou poličkou u nohou a možností dokoupení šuplíků pod postel, které se zaslouží o maximalizaci úložného prostoru, který je pro uspořádanou domácnost vždy žádoucí.

V jednoduchém a elegantním designu si dále můžete vybírat postel Monaco s dubovým čelem nebo Livorno s čelem látkovým.

Dáváte přednost robustnosti?

Pokud se zaměřujete na jednoduchost, rádi byste však do ložnice pořídili něco málo robustnějšího, postel 200×200 cm z kolekce Oslo by mohla vaše touhy uspokojit. Její konstrukce je totiž vyhotovena z výrazných trámů, které jsou zdobeny krásnými kresbami pro dub typickými. Ty se zasluhují o elegantní a ničím nenahraditelný vzhled postele, jakožto dominantního prvku celé ložnice.

Nabídka postelí v kombinaci dřeva a kovu

Kov byl pro výrobu nábytku používán odjakživa, v naší nabídce jej naleznete v kombinaci s čím jiným, než s masivním dřevem. Tyto postele královských rozměrů, které naleznete v kolekcích Olívie, Venecia nebo Admiral se pyšní tloušťkou masivního dřeva o šířce 4 cm, opírající se do kovových nohou, jenž podporují pevnost, odolnost a stabilitu postele, na které bude radost ležet!

Postele s úložným prostorem

Úložného prostoru není nikdy dost, a tak pokud jej chcete využít všude, kde je to možné, postele z masivu 200×200 cm z kolekcí Monte nebo Pavla nabízí úložný prostor v díky vysouvacím šuplíkům anebo pod výklopným čelem.

Postel Monte zajišťuje úložný prostor díky šuplíku, který se snadno zasouvá do prostoru pod spodní čelo postele. Kromě tohoto benefitu nabízí také čalouněné čelo s možností výběru barvy, kterých je k dispozici hned několik.

Oblíbená je pro možnost úložného prostoru také postel Pavla, která láká také svým uzpůsobením, které se na první pohled jeví jako levitující postel.

Závěrem

Jak již bylo řečeno, na životnost postelí z masivu se při správné péči o ně můžete spolehnout. No a jak o masivní dřevo pečovat? O tom si přečtěte v článku.