Často hledáte: Postele Židle Jídelní sety Skříně Výprodej
Search
Close this search box.

Napište nám

Postele s čalouněným čelem

Zobrazuji všech 16 výsledků

Zobrazuji všech 16 výsledků

Postele s čalouněným čelem

Pro dokonalý odpočinek si vyberte kvalitní postel, která bude splňovat veškeré vaše požadavky na elegantní vzhled i na kvalitu

Výběr postele není nikdy jednoduchým úkolem. Chcete-li, aby byla postel pěkná, stylová, elegantní, přesto všechno však nadčasová a z materiálu s dlouhou životností, bylo hledání ještě o něco složitější. Nyní vám však už nic nezabrání v brouzdání v nabídce internetového obchodu, která obsahuje postele z masivu s čalouněným čelem. Díky tomu plní požadavky jak na vzhled, tak i na kvalitu. Která zaujme vás?

Většina postelí, které se zde nachází, jsou vyrobeny z dubového masivu. Najdou se však i takové, pro jejichž výrobu byl použit odlišný masiv, některé věci však mají společné. Tím je kvalita provedení, použitého materiálu a ochranou dřeva. Ta je zajišťována prostřednictvím ochranné olejové vrstvy, pro kterou je používán vždy prvotřídní olej vysoké kvality. Dodává dřevu lesk, především se však zasluhuje o delší životnost nábytku, na které se můžete podílet i vy sami. Jak? Jednoduše! Pečlivě a pravidelně o nábytek z masivu pečujte!

Postele nejen z dubového masivu

Postele, které jsme vám doposud představili, jsou sestaveny výhradně z dubového masivu. Jestliže však máte zájem o postele z masivu smrkového, které jsou cenově dostupnější, prohlédněte si postele Bosfor a King. Řadí se do kategorie postelí s čalouněným čelem jednoduššího vzhledu. V případě, že pod nimi budete chtít vytvořit vždy potřebný úložný prostor, bude to možné skrze pořízení si padnoucích šuplíků.

Další postele s možností úložného prostoru

V případě, že je úložný prostor pod postelí nutností, rozhodně blíže prozkoumejte postele s čelem z kolekce Bara a Tera. Tyto postele jsou horkou novinkou a pro svůj nadčasový vzhled postupně zdobí čím dál tím větší počet domácností. Čela obou postelí je možné ozdobit snímatelným látkovým potahem, jehož umístění však není nutné. Obě postele nabízí dostatek úložného prostoru, čím se však liší je přístup k nim.

Zatímco manželská postel Bara disponuje šuplíky na pojezdech, vzhledově stejná Tera má přístup skrze výklopný rošt.

Mezi dubové postele s výklopným roštem řadíme také postel Rimini. Ta kromě dubové konstrukce nabízí také rošt a čalouněné polštářky v ceně. Díky výšce postele se řadí na první příčku z hlediska prostoru v úložném prostoru, za zmínku v neposlední řadě stojí také pohodlí vstávání, které s sebou dostatečná výška postele Rimini přináší.

Vzhledově podobné jsou si postele z kolekce Diana a Livorno. Obě jsou určeny do ložnic, kde mají sloužit jako manželské postele o rozměru 180×200 cm a budí dojem, že se vznáší nad zemí. To je způsobeno umístěním noh postele, které nejsou na samém konci, ale ukryty hlouběji pod postelí. Pokud se nemůžete rozhodnout, kterou z nich vybrat, může vám pomoci informace o tom, že čalouněné čelo postele Livorno je mnohem širší v porovnání s čelem postele Diana, protože k čelu náleží také dva odkládací noční stolky. V případě, že je vaše ložnice prostorově menší, bude vybráno.

Nakonec nelze nezmínit postel Monte s úložným prostorem u nohou, který je zabezpečen prostřednictvím výsuvného šuplíku. Pyšní se moderními zaoblenými hranami a čalouněným čelem. V nabídce přitom naleznete až 7 barevných látek, z nichž si budete moci vybrat tu, která do ložnice nejlépe zapadne.