Search
Close this search box.

Napište nám

Zobrazen 1. – 27. z 76 výsledků

Zobrazen 1. – 27. z 76 výsledků

Nábytek z masivu do obývacího pokoje

Vybavte si obývací pokoj kvalitním nábytkem v moderním nebo rustikálním stylu

Obývací pokoj je jakýmsi srdcem celé domácnosti. Scházíme se v něm s rodinou, ale také s přáteli, kteří dorazí na návštěvu a možná i na sklenku dobrého vína. Tato místnost se rozhodně neobejde nejen bez sedačky, ale také bez dostatečného množství odkládacích míst a úložných prostor. Prohlédněte si nabídku internetového obchodu Gregory nábytek, kde najdete kvalitní dubový nábytek do obýváku.

Pohodlně se usaďte

V nabídce najdete masivní konferenční stolky z masivního dubu pro odložení misky s oříšky, čaje nebo již zmíněné skleničky s vínem. Velmi praktický dřevěný konferenční stolek naleznete například v kolekci Lausanne, která se vyznačuje zaoblenými hranami a vysoce moderním vzhledem. Tento konferenční stolek má jak volně přístupné odkládací prostory, tak i dva šuplíky, do kterých je možné schovat vše, co na oči nepatří. V nabídce však najdete také stolky bez šuplíků.

Pro milovníky čtení

Pokud rádi čtete, rozhodně neupusťte od čtecího koutku, který se může v obývacím pokoji nacházet. Pro jeho výbavu postačí knihovna z masivu a dubové olejované křeslo, do kterého se budete moci pohodlně usadit a užívat si relaxaci při četbě vaší oblíbené knihy.

Úložné prostory

Každý obývací prostor potřebuje vybavit také dostatečným množstvím úložných prostor. Velmi oblíbeným kusem nábytku je například šuplíková komoda do obýváku z kolekce Leo, která kombinuje dubový masiv a kovové prvky, čímž vzbuzuje dojem rustikálního vzhledu. Velkou výhodou této komody jsou šuplíky s tichým dojezdem, díky kterému se vyhnete neustálému bouchání při zavírání. Tímto systémem, který je nazýván soft-close. Ve stejné kolekci je nabízena také skříňka do obýváku pod televizi, která je rozdělena na policovou a šuplíkovou část, přičemž v šuplíkové části je vytvořen také otvor na dráty, bez nichž se elektronika umístěná na a v komodě neobejde.

Proč nakupovat na Gregory nábytek

V internetovém obchodě Gregory nábytek nakoupíte vybavení obývacího pokoje, které je vyrobeno ze 100% dubu. Tento materiál se pyšní vysokou životností, kterou navíc dokážete prodloužit správnou péčí. Kromě toho je nadčasový a v neposlední řadě se jeho plochy pyšní nádhernými a neopakovatelnými kresbami dubového dřeva. Nábytek z masivu do obývacího pokoje je dodáván v olejovaném nebo olejovaném a voskovaném provedení, které dodává lesk a chrání nábytek.

Dáme Vám slevu!

Přihlaste si odběr našeho newsletteru a získejte slevu 3 % na Váš nákup.