Search
Close this search box.

Napište nám

Kolekce Pavla

Zobrazuji všech 9 výsledků

Zobrazuji všech 9 výsledků

Kolekce Pavla

Výbava ložnice nábytkem z kolekce pro náročné

Pokud jste náročným zákazníkem s vysokými požadavky na nábytek do ložnice, s radostí vám představujeme kolekci Pavla, která v internetovém obchodě Gregory nábytek představuje vysoce kvalitní kousky, které upoutají vaši pozornost a získají si vaše srdce. Kloubí stabilitu, pevnost a v neposlední řadě originalitu v podobě kreseb na deskách. To vše díky použitému dřevu, kterým je masivní dub, jehož kvalita byla prověřována při stavě bitevních lodí.

Čím se pyšní nábytek do ložnice z kolekce Pavla

Velmi oblíbeným kusem dřevěného nábytku z kolekce Pavla je postel z masivu, která je k dostání v mnoha rozměrech od největších 200 x 200 cm až po klasická jednolůžka ve velikosti 90 x 200 cm. Tato dubová postel disponuje také úložným prostorem, ke kterému je zabezpečen přístup prostřednictvím snadno zvedacího roštu.

Ke každé posteli patří také noční stolek, který tato kolekce nabízí ve dvou provedeních – liší se velikostí úložného prostoru. Ten je řešen šuplíky se systémem otevírání tip on (otevření dotykem). Naopak šuplíková komoda do ložnice je vybavena systémem tichého dovírání soft close. Komoda uschová do 4 širokých šuplíků jak ložní prádlo či osušky, tak i spodní prádlo nebo jiné oblečení. Pokud potřebujete více úložného prostoru, můžete zvolit komodu Pavla s 8 šuplíky.

V neposlední řadě nepřehlédněte prostorné skříně do ložnice, které se liší velikostí prostoru pro zavěšení kabátů, košilí nebo šatů.

Získá si vás kolekce Pavla svými benefity?

Veškerý nábytek z kolekce Pavla je vyroben z vysoce kvalitního masivního dubu. Nejtěžší kousky kolekce Pavla dosahují hmotnosti až 135 kg, přičemž ke spojování jednotlivých částí je používán spojovací materiál německé značky. Dřevo je ošetřováno italským olejem v kombinaci s voskem kvalitní značky Sigmar Vernici, který nejen že nábytku dodává lesk, ale také jej chrání a prodlužuje jeho životnost.

Dáme Vám slevu!

Přihlaste si odběr našeho newsletteru a získejte slevu 3 % na Váš nákup.