Search
Close this search box.

Napište nám

Kvalitní matrace do postele

Zvolte matrace podle tuhosti
Zvolte matrace podle tuhosti

Zobrazuji všech 19 výsledků

Zobrazuji všech 19 výsledků

Kvalitní matrace do postele

Součástí každé ložnice je také postel a v ní samozřejmě matrace, které se významně podílí na kvalitě vašeho spánku. V nabídce najdete kvalitní matrace značky Tropico, které vyrábí kvalitní český výrobce s dlouhou tradicí. K dostání jsou matrace do postele o různých tloušťkách a velikostech od 80×200 cm, které se hodí na jednolůžko, až po 200×200 centimetrů, které představují královské pohodlí na tzv. letišti.

Najdete zde matrace pěnové i pružinové. Vyberou si zde také alergici, kteří v nabídce naleznou matrace s antialergickým potahem, nebo lidé s potřebou ortopedické matrace.

Při výběru tvrdosti matrace vybírejte podle své váhy. Pokud jste drobná žena, bude se vám dobře spát na měkčí matraci, avšak v případě, že vaše osobní váha přesahuje 100 kilogramů, vaše matrace by měla být tvrdá. A proč je tvrdost matrace tolik důležitá? Odpověď je snadná. Jen správná volba tvrdosti zajistí 100% oporu vašemu tělu a nebude uhýbat pod těžkou vahou anebo naopak potlačovat dobré prokrvení končetin v případě, kdy byste si s lehkou vahou vybrali příliš tvrdou matraci.

Pokud si nejste jistí, jakou tvrdost matrace si máte vybrat, můžete si zvolit matraci, která bude mít z každé strany jinou tvrdost a v případě potřeby si ji otočíte.

Nabídka matrací neopomíjí ani důležitost hygieny – matrace obsahují snímatelné potahy, které můžete pravidelně prát, usušit a na matraci jej opět navléct.