Search
Close this search box.

Napište nám

Postele s úložným prostorem

Zobrazuji všech 13 výsledků

Zobrazuji všech 13 výsledků

Postele s úložným prostorem

Postele s úložným prostorem do ložnice i do dětského pokojíčku

Nedostatek místa a s ním souvisejícího i úložného prostoru řeší v jednotlivých místnostech nejedna domácnost. Pokud se s tímto problémem i vy potýkáte a zrovna sháníte nové kousky nábytku do domácnosti, mezi něž spadá také postel, rozhodně by v oblasti vašeho zájmu měly být postele s úložným prostorem. V internetovém obchodě jich naleznete spoustu. Liší se barvami, možnostmi úložného prostoru, velikostí, jedno však mají společné. Tím je materiál, který je používán k jejich výrobě a je jím masiv.

Proč jsou postele z masivu tak oblíbené

Masiv je velmi oblíbeným materiálem pro výrobu nejen postelí, ale nábytku všeobecně. Ptáte se, proč tomu tak je? Důvodů je hned několik. V prvé řadě je to jeho dlouhá životnost, která je u všech postelí v nabídce navíc podpořena kvalitním olejovým nátěrem, který nábytku dodává také lesk. Dále je možné mluvit o pevnosti, bytelnosti, odolnosti a v neposlední řadě i o nádherných kresbách, které jsou především pro masivní dub typické a činí jej tak naprosto originálním a nezaměnitelným. Pokud vás zajímá, jak o nábytek z masivu pečovat, přečtěte si o tom v článku.

Z čeho můžete vybírat

Zajímáte se o manželské postele s úložným prostorem, přičemž ložnice není příliš prostorná, a tak přijde vhod maximální rozměr postele 180×200 cm? Žádný problém, v nabídce jich s touto velikostí naleznete mnoho.

Úložné prostory v podobě šuplíků

Zalíbit by se vám mohla například postel Sofi, která se pyšní konstrukcí z dubového či bukového masivu, který je seskládán do jednoduchého, přesto však vzhledného stavu. V případě, že by vám postel v rozměru 180×200 cm nevyhovovala, máte štěstí. Postel Sofi je totiž dostupná od 90×200 cm do 200×200 cm. Pod každou z nich je samozřejmě možné pořídit si tolik potřebné šuplíky, které vytvoří onen úložný prostor pod postelí.

Úložné prostory v podobě vysouvacích šuplíků nabízí také postel Monte. I v tomto případě ji můžete objednat ve více rozměrových provedeních, přičemž největším z nich je manželská postel o rozměru 180 x 200 cm. Postel Monte skrývá pod nohama jeden úložný šuplík. Zdobena je krásnými kresbami masivního dřeva a také čalouněným čelem, které je dostupné v 8 barevných provedeních. Hrany této postele jsou zaoblené, což se může zalíbit právě vám.

Mezi postele s úložným prostorem, jejichž úložný prostor se skrývá v šuplících pod postelí, se řadí manželská postel Bara. Je velmi jednoduchá, budí však dojem luxusu, a to díky atypickému vzhledu. Na první pohled se vám totiž může zdát, že postel levituje. To samozřejmě není možné – na to je postel dost těžká, čemuž odpovídá i její nosnost 230 kg.

Další dostupné manželské postele s úložným prostorem naleznete v kolekcích Oslo – postel s trámovou konstrukcí, Sandra, Denisa nebo Elza, přičemž právě postel Elza se pyšní měkkým čalouněním s látkovým potahem.

Postele s úložnými prostory v podobě vyklápějících se roštů

Zaujala vás postel Bara svým vzhledem, nezamlouvá se vám ale řešení úložného prostoru? Žádný problém! V nabídce je totiž také postel Tera. Vzhledově je úplně stejná, liší se jen přístupem k uskladněným věcem, který je skrze vyklopení roštu. Tera, stejně tak jako Bara, je k dostání pouze v rozměru 180×200 cm. Zajištěno je také ošetření dřeva díky olejovému nátěru značky Livos, který se podílí na ochraně dřeva a prodlužuje jeho životnost.

Z kategorie postelí s výklopným roštem můžeme dále zmínit postele Lausanne nebo Rimini. Obě jsou dostupné v rozměru 180×200 cm, manželská postel Rimini se navíc pyšní největšími rozměry úložného prostoru a čalouněnými polštářky, kterými je zdobeno čelo postele. Ty je možné jednoduše sundat a zajistit tak jejich 100% čistotu.

Systémem výklopného roštu disponuje v neposlední řadě také postel Pavla, která je dostupná v rozměrech od 90×200 cm až do 200×200 cm. Je tedy možné pořídit ji v případě, že hledáte jednolůžkové postele s úložným prostorem, stejně tak jako manželské postele s úložným prostorem. Za jednotnou cenu jsou k ní dodávány také rošty, dokoupit k ní ze stejné kolekce je nakonec možné i noční stolky, skříně nebo komody.