Search
Close this search box.

Napište nám

Dřevěné židle z masivu

Zobrazen 1. – 27. z 78 výsledků

Zobrazen 1. – 27. z 78 výsledků

Dřevěné židle z masivu

Hledáte dokonalou pracovní židle, která bude nejen pohodlná, ale také esteticky zajímavá a vydrží doslova generace? Představujeme Vám naši kategorii dřevěných židlí z masivu, vyrobených s precizností a pečlivostí pro Vaši maximální spokojenost. Nabízíme židle do pracovny v moderním i klasickém designu, který se stane nepřehlédnutelnou součástí Vaší domácí či kancelářské pracovny.

Naše pracovní židle jsou vyrobeny z prvotřídního masivního dřeva – dubu. Dub je ideálním materiálem pro výrobu židlí díky své vysoké nosnosti a odolnosti, což zaručuje jejich dlouhou životnost. Dřevěné židle z masivu dodají vašemu interiéru teplý a elegantní nádech díky své přírodní barvě a výrazné struktuře. V nabídce také naleznete židle z jasanu, které mají světlejší barvu a čistější strukturu.

Židle jsou ošetřeny olejem, lakem nebo kombinací oleje a vosku pro maximální ochranu a dlouhověkost. Navíc nabídka zahrnuje jak pevné, tak i polstrované židle, abyste si mohli vybrat ten správný model přesně podle Vašich potřeb.

Nenechte si ujít naše širokou nabídku těchto stylových a kvalitních pracovních židlí z masivního dřeva. Vyberte si tu pravou židli pro sebe a zažijte pohodlí, které jste si vždy přáli.

Dáme Vám slevu!

Přihlaste si odběr našeho newsletteru a získejte slevu 3 % na Váš nákup.