Search
Close this search box.

Napište nám

Postele 160x200

Zobrazuji všech 17 výsledků

Zobrazuji všech 17 výsledků

Postele 160x200

Vyberte si manželskou postel, na které bude radost odpočívat

Výběr postele je velkou událostí, především pak tehdy, chcete-li, aby postel sloužila po dlouhá léta. V tom případě jsou základní požadavky jasné – kvalita a vzhled lahodící oku, jenže ten je pro každého jiný. Prohlédněte si proto širokou nabídku postelí v rozměru 160×200 cm, pro jejichž výrobu byl použitý masiv. Zaručuje pevnost, odolnost, bytelnost a díky nátěru z kvalitního oleje také dlouhou životnost jednotlivých masivních kousků. Liší se však vzhledem, možnostmi úložných prostor nebo variantou čela s čalouněním v mnoha barvách. Pojďte se o nich dozvědět víc!

Jednoduchost a elegance

Hledáte naprostou klasiku, kterou je bytelná konstrukce z kvalitního materiálu, stojícího na čtyřech nohách? Pak by vám mohly padnout do oka jednoduché postele 160×200 cm, jejichž dominantou je jednoduchost a elegantní design. Postele z kolekce Bosfor a Livorno disponují čelem za hlavou, přičemž čelo postele Bosfor je navíc opatřeno měkkým čalouněním, o které bude velmi příjemné opřít se o bez polštáře za zády.

Designově více propracovaná je pak postel z masivu 160×200 cm z kolekce Livorno, která je dostupná včetně nočních stolků. Výjimečnou ji činí na první pohled levitující vzhled. Také tato postel disponuje čalouněným čelem, které je snímatelné, díky čemuž je údržba v případě potřeby velmi snadná.

Kovové prvky pro atypický vzhled

Rádi byste něco elegantního, co by však mělo trochu atypické prvky? Prohlédněte si postele, které kombinují masivní dub a černý kov! Postele, v jejíž konstrukci je kov nejvíce přiznaný, je ty z kolekce Tara Venecia a Olívie. Méně viditelný je černý kov v provedení postele Olívie, která má obdélníkové nohy schované hlouběji pod postelí.

Všechny postele se pyšní tloušťkou desek o 4 centimetrech, a tak se o jejich pevnost, odolnost a dlouhou životnost rozhodně nemusíte obávat.

Robustní postele

Ve výběru nebyli opomenuti ani ti, kteří si potrpí na robustním vzhledu. Dubová manželská postel 160×200 Troja je naprostou klasikou v robustním vzhledu. V podobném duchu je zde také postel Oslo, která je však ozvláštněna šikmým postavením nohou a čela. Nabízena je za dostupnou cenu, ve které je také rošt.

Postele s úložným prostorem

Místa není nikdy dost a pokud hledáte postele o rozměru 160×200 cm, úložné prostory v ložnici navíc se budou rozhodně hodit. Těch je v nabídce opravdu mnoho, tou úplně nejoblíbenější je manželská postel 160×200 z kolekce Sofi. Postel je dostatečně vysoká k tomu, aby se na ni dobře uléhalo a především – aby se z ní po příjemném spánku také dobře vstávalo. Dále nabízí možnost doobjednání až 4 šuplíků, do kterých se vejde ložní prádlo, sezónní přikrývky nebo oblečení. Prostor u nohou dále zdobí malá polička, na kterou je možné umístit třeba květináč se zelení, jenž v ložnici pročistí vzduch.

Mezi další postele 160×200 s úložným prostorem řadíme postele z kolekce Sandra, Denisa, Oslo, Pavla nebo Monte. Například postel Monte je navíc zdobena zaoblenými hranami a látkovým potahem čela, který je snímatelný a je možné jej snadno čistit.

Vybrali jste? Inspirujte se i nadále! Třeba v článku Jak si zařídit ložnici tak, abyste se v ní cítili co nejlépe!