Search
Close this search box.

Napište nám

Dřevěné vitríny z masivu

Zobrazuji všech 13 výsledků

Zobrazuji všech 13 výsledků

Dřevěné vitríny z masivu

Rádi byste si do obývacího pokoje pořídili vitrínu, zatím jste však nenašli takovou, která bude ve všech ohledech splňovat vaše představy? V naší nabídce dubového nábytku si můžete vybrat kvalitní masivní knihovny, které vám vydrží doslova generace.

Zvolíte moderní nebo rustikální styl?

Každému se do domácnosti hodí něco jiného. Váš styl může být jakýkoliv, pokud však má být ve výsledku složen z kvalitních kusů nábytku a vydržet sloužit ve vaší domácnosti po dlouhá léta, dřevěné vitríny z masivu budou to správnou volbou.

Z nabídky moderních vitrín by vás mohla zaujat například kolekce Lausanne, která nabízí prosklené vitríny v kombinaci se šuplíkovým úložnými systémy nebo se šuplíky a dvířkami. Do vitrín budete moci umístit jak vzácné skleničky na šampaňské, tak i porcelán. Do šuplíků a skrytých poliček zase předměty, které nebude vidět a nebudou narušovat estetický vzhled místnosti.

Prosklené vitríny kolekce Lausanne se pyšní zaoblenými hranami a kombinací olejového a voskového nátěru, který dřevo lépe ochraňuje před poškozením. Dále se nabízí dubová vitrína do obýváku z kolekce Railway, pro kterou jsou typické železné masivní prvky, které nábytku dodávají na bytelnosti a spadají tak do rustikálního stylu.

Vitríny Dallas z unikátního kartáčovaného dubu

Kolekce Dallas nabízí vitríny vyrobené z kartáčovaného dubu, čímž je zbaveno měkké vrstvy dřeva na jeho povrchu. Díky tomu lépe vyniknou jedinečné kresby dřeva, kterým se vitríny pyšní. Viditelnost kreseb je v neposlední řadě podpořena olejovým nátěrem dřeva, který dále zajišťuje také jeho ochranu. Dřevěná vitrína Dallas dále disponuje zabudovaným osvětlením, které nejen že jemně prosvětlí místnost, ale také navodí neopakovatelnou a trochu i romantickou atmosféru.

Vybírejte podle velikosti

V nabídce najdete vitríny více velikostí od 53 až do 160 centimetrů. Nejtěžší vitríny váží až 150 kilogramů a spoustu toho unesou. Pokud se vám jedna z nabízených zalíbí, jejím výběrem to končit nemusí. Všechny z jmenovaných kolekcí obsahují také další nábytek do ložnice nebo obývacího pokoje, který se k sobě bude dokonale hodit a s trochou pravidelné péče vydrží sloužit po dlouhá léta.

Dáme Vám slevu!

Přihlaste si odběr našeho newsletteru a získejte slevu 3 % na Váš nákup.