Search
Close this search box.

Napište nám

Postele 140x200

Zobrazuji všech 7 výsledků

Zobrazuji všech 7 výsledků

Postele 140x200

Manželská postel pro prostorově malé ložnice? Vyberte kvalitu a pohodlí, které vám učaruje!

Máte rozměrově malou ložnici a lámete si hlavu nad tím, jakou postel zvolit, aby se vám na ní dennodenně dobře usínalo a zároveň vám stále zůstal prostor na pohodlný pohyb po místnosti? Pak přichází v úvahu postele 140×200 cm, které oba tyto požadavky hravě splní. Navíc se pyšní kvalitním materiálem, který je používán na jejich výrobu. Je jím bytelný a odolný masiv s dlouhou životností, na čemž se z výrazné části podílí také olejový nátěr, kterým je dřevo chráněno. Pojďte s námi nahlédnout do světa kvality a pohodlí, který se snoubí s pěkným vzhledem postele. Ta je dominantou každé ložnice, a tak byste si na jejím výběru měli dát obzvláště záležet.

Nestárnoucí klasika

Zajímáte se o kvalitní postel z masivu 140×200 cm, jejíž vzhled by měl být jednoduchý a výrazně nenaruší celkový vzhled místnosti? Tak to v nabídce naleznete menší manželskou postel Troja, jejíž rustikální vzhled je přesně tím, co hledáte. Rozhodně přitom nebudete muset slevovat z požadavků na kvalitu. Bytelná konstrukce se totiž pyšní dubovým masivem s dlouhou životností, v jejíž ceně je také rošt.

Postele s úložným prostorem

V ložnicích, které neoplývají dostatkem místa, se často řeší také nedostatek úložného prostoru. Tento problém je možné řešit mimo jiné také šuplíky pod postelí. Ty jsou dostupné k postelím z kolekce Oslo, Sofi nebo Monte.

Jako první nahlédněme na postel 140×200 s úložným prostorem, která je dostupná v kolekci Oslo. Pyšní se vysokou stabilitou, robustním vzhledem a samozřejmě také možností doobjednání dvou šuplíků, které se snadno vejdou pod postel a vytvoří tak další prostor pro ukládání sezónních přikrývek, ložního prádla nebo třeba sezónního oblečení.

Stejný, požadovaný benefit naleznete také u postele z kolekce Sofi, která může být stejně tak jako postel Oslo z dubového masivu, na výběr však nabízí také masiv bukový. Tato postel z masivu s garancí dlouhé životnosti skryje až 4 šuplíky. Láká příjemnou cenou, v případě bukového provedení pak velmi jemnou strukturou, podtrženou načervenalým nádechem dřeva.

V nabídce pak naleznete také postel Monte, která zaujme nejen jednotným a ničím nerušeným vzhledem, na kterém se podílí jednoduchost konstrukce zakončená jednoduchým šuplíkem u nohou postele. Příjemnou eleganci a útulnost zajistí látkový potah čela postele, který je snímatelný a zajišťuje tak snadnější údržbu. V nabídce naleznete celkem 7 barevných variant potahů, ze kterých si vyberete ten, který se do ložnice nejlépe hodí.

Pro milovníky moderního vzhledu

Chcete si zařídit ložnici prozářenou světlem, která bude podtrhovat trendy, které však z módy jen tak nevyjdou? Postele z masivu 140×200 cm z kolekcí Pavla a Livorno nabídnou zaoblené hrany a levitující vzhled, který přispívá na jednoduchosti vzhledu celkového prostoru a opticky jej zvětšuje.

Pokud byste se pro výběr z těchto dvou variant nemohli rozhodnout, možná vám k výsledku dopomohou přidané benefity jednotlivých kousků. V případě postele Pavla je to rošt a úložný prostor zdarma, v případě postele Livorno pak noční stolky a elegantní látkové čelo.

Spaní jako na obláčku

Kvalita spánku je závislá nejen na posteli bytelné konstrukce, která pod váhou celého těla nevrže, ale také na výběru správné matrace, o kterém si přečtěte v dalším článku.

No a pokud se rozhodnete pro koupi postele do domácnosti z masivního dřeva, která může být doplněna také nočním stolkem ze stejné kolekce, přečtěte si také, jak pečovat o nábytek z masivu tak, aby v domácnosti vydržel co nejdéle.