Search
Close this search box.

Napište nám

Postele 180x200

Zobrazen 1. – 27. z 47 výsledků

Zobrazen 1. – 27. z 47 výsledků

Postele 180x200

Dopřejte si kvalitní manželskou postel z masivu, která vydrží!

Kvalitní odpočinek je snem mnohých z nás, jak ho ale dosáhnout? Existuje pár pravidel, která bychom měli pravidelně dodržovat, chceme-li v průběhu noci ničím nerušeně odpočívat. Řadí se mezi ně například spánková hygiena, příjemné a uklizené prostředí v ložnici, nebo správný výběr matrace. Na co však rozhodně nesmíme zapomenout je také kvalitní postel, na jejíž výrobu je použitý masiv. Ten se pyšní bytelností, odolností a se správnou péčí také dlouhou životností. Chcete-li vědět, jaké jsou další výhody nábytku z masivu, přečtěte si o nich v již dříve napsaném článku. V tomto se budeme věnovat široké nabídce postelí v rozměru 180×200 cm, ve zkratce si je představíme jednu po druhé, tak směle do toho!

Většina postelí, které v tomto rozměru naleznete, je vyrobena z dubového masivu. Najdou se zde však také výjimky, na jejichž výrobu byl použit masiv smrkový, bukový nebo jasanový.

Cenově dostupné postele s možností úložného prostoru

Máte zájem pořídit si masivní postel 180×200 cm, doposud s ní však nemáte žádné zkušenosti, a proto byste raději vybírali z levnějších variant? Pak by vám mohly učarovat postele z kolekce Sofi, která je dostupná také v bukovém provedení, nebo Sandra. Obě tyto postele jsou poměrně mohutné, odlišuje je jen pár rozdílů z hlediska vzhledu. Obě skrývají úložný prostor v podobě výsuvných šuplíků a jsou opatřeny vrstvou ochranného oleje, který je chrání před poškozením a zároveň prodlužuje jejich životnost.

Mezi další oblíbené postele pak patří také dvojlůžka z kolekcí Denisa, Monte nebo Elza.

Postele s výklopným čelem

Pokud stojíte o úložný prostor pod postelí, který byste však získali jinak než výsuvnými šuplíky, nabízí se postele s výsuvným čelem, které tuto službu poskytují. Z nabídky prozkoumejte oblíbenou postel kolekce Lausanne či Pavla, jejíž rošt zůstává bez potřeby přidržování nahoře, a to za pomoci plynových pístů, kterými disponuje.

V neposlední řadě spadá do této nabídky také manželská dřevěná postel 180×200 cm s názvem Rimini. Je dostatečně vysoká tak, aby vstávání z ní nebylo ani trochu namáhavé. Díky své výšce si vysloužila také benefit největšího úložného prostoru pod výklopným roštem, který v celé nabídce postelí naleznete.

Dřevo v kombinaci s kovem

Nejen dřevo je používáno pro výrobu postele. Kovová postel 180×200 cm z kolekce Modena, Verona (a mnoho dalších) kombinuje dřevo s kovem a řadí se tak k postelím s vysokou pevností a odolností, což jim ale neubírá na eleganci. Obě tyto postele jsou dostupné ve variantě s čalouněným čelem, nabízí přitom až 9 barevných variant.

Nepropásněte naše novinky!

Protože je naším zájmem vyhovět co největšímu počtu z vás, novinky připravujeme neustále. Právě proto vám můžeme představit také postele Bara a Tera, které jsou vzhledově stejné, každá však nabízí jiný způsob dostupnosti úložného prostoru.

Dubová manželská postel 180×200 cm z kolekce Bara disponuje šuplíky ukrytými pod postelí se snadným výsuvem na pojezdech, zatímco vzhledově stejná Tera skrývá úložné prostory pod výklopným čelem. Obě z variant si můžete vybrat s čelem dubovým, případně však také látkovým, které je měkčí a příjemné při opření se.

V této kategorii nemůžeme nezmínit ani luxusní postel 180×200 cm, která nese označení Konstanz. I přesto, že působí jemně a elegantně, pyšní se nosností až 230 kg, možnostmi výběru dvou dekorů ve světlém provedení a dvou dekorů v tmavém provedení s využitím toho nejkvalitnějšího dubového masivu. Za zmínku rozhodně stojí také použitý materiál na konstrukci této postele, kterým je masiv z jasanu. Hledáte-li něco opravdu výjimečného, jasanová postel Konstanz bude tím pravým.

Další nábytek do ložnice

No a protože se v ložnici standardně nenachází jen a pouze postel, naleznete v nabídce také další kousky nábytku, které k sobě budou dokonale ladit. Řeč je například o nočních stolcích, skříních, komodách, ale také o knihovnách, které v mnoha ložnicích zaujímají své čestné místo.

Dáme Vám slevu!

Přihlaste si odběr našeho newsletteru a získejte slevu 3 % na Váš nákup.