Search
Close this search box.

Napište nám

Zobrazen 1. – 27. z 48 výsledků

Zobrazen 1. – 27. z 48 výsledků

Masivní postele

Masiv má dlouhou životnost. Přidáme-li k tomu poctivé dřevo a krásný materiál je to základ pro kvalitní postel. Vše co je vyrobeno z masivního dřeva je vhodné pro naše zdraví a také pro alergiky. Masivní postele vám zaručeně dlouho vydrží a vy zde můžete nechat dovádět i Vaše ratolesti. Užívejte si naplno života a přírodních materiálů. Poctivé dřevo, které ani po letech neztratí na své bytelnosti a které si zamilujete. Kvalitní stylová postel v níž se budete cítit dobře a budete spát jako na obláčku.

Potřebujete bytelnou a designovou postel za výborné ceny?

Moderní design ve spojení materiálu postele – masiv a kov. Manželská postel se poté stává přímo synonymem stability a odolnosti. Potřebujete jednolůžkové nebo dvoulůžkové postele? V nabídce naleznete masivní postele 180×200, 200×200, 160×200, 140×200, 120×200 a 90×200. Máte doma málo místa? Využijte nabídku postele s úložným prostorem. Na výběr máme dub nebo buk.

Každý zde najde to, co potřebuje. Masivní bytelné postele za výborné ceny si můžete u nás objednat i o půlnoci. Inspirujte se a udělejte ze svého domova nejkrásnější místo na světě.

Dubové postele zkrášlí ložnici

Postele z masivu se hodí do každého interiéru a dodávají mu útulnost. Přírodní materiály skvěle ladí s jakýmkoli stylem designu, od čistých skandinávských linií přes vesnický Provence až po nenucené retro, vždy jsou postele z masivu skvělou volbou. Je nadčasový, elegantní a vhodný pro další kombinace.

Dub byl vždy symbolem důstojnosti, síly a trvanlivosti a je oblíbený pro krásné odstíny, zajímavou strukturu, tvrdost, dlouhou životnost a snadnou údržbu. Dubové postele interiéru dominují a společně s dalšími doplňky vytvoří dokonalý a trendy vzhled celé místnosti. Kvalitní zpracování a poctivé dřevo vydrží po mnoho let bez jakékoli změny a dřevěné postele se stanou součástí vašeho domova, bez které si ho už nebudete ani umět představit.