Search
Close this search box.

Napište nám

Jídelní sety z masivu

Vyberte si podkategorii

Zobrazuji všech 15 výsledků

Zobrazuji všech 15 výsledků

Jídelní sety z masivu

Dominantou jídelny jsou vždy jídelní sety, které tvoří hranatý nebo kulatý jídelní stůl a set židlí do jídelny pro pohodlné sezení. Vyberte si pro svůj domov masivní nábytek, který celému interiéru dodá nádech elegance a zároveň se zaručuje dlouhou životností.

Moderní nábytek do jídelny vám bude sloužit opravdu dlouho a vypadat stále jako nový, tak, jak od nábytku z masivu očekáváme. Dřevěný nábytek je oblíbený po generace a skvěle ladí se všemi doplňky a dalšími kousky masivního nábytku. Jídelní židle vyrobené z masivu a stůl ve stejném designu vytváří jídelní sety z masivu pro 4 až 6 osob, které se stanou ozdobou každého interiéru.

U jídelního stolu se schází celá rodina, proto by to měl být stůl, který vydrží. Vyplatí se investice do stolu z masivu, který můžeme bez obav každý den používat a hodí se do každého interiéru. Jídelní stoly z masivu jsou dominantou jídelny nebo kuchyně a lze je velmi dobře sladit s ostatními doplňky a nábytkem.

Dřevěný nábytek je odolný, pohodlný, má dlouhou životnost a vytváří příjemnou atmosféru, protože se jedná o přírodní materiál, nejčastěji dub, jasan, buk a další. Velká rodina využije rozkládací jídelní stůl, u kterého můžeme zvětšit počet míst k sezení, stačí ho jen rozložit a přidat masivní židle. Masivní dřevo zaujme na první pohled a vytvoří příjemné místo pro rodinu.

Dáme Vám slevu!

Přihlaste si odběr našeho newsletteru a získejte slevu 3 % na Váš nákup.