Search
Close this search box.

Napište nám

Komody a TV komody z masivu

Zobrazen 1. – 27. z 48 výsledků

Zobrazen 1. – 27. z 48 výsledků

Komody a TV komody z masivu

Výběr nábytku do domácnosti je vždy tak trochu oříšek. Pokud stojíte především o kvalitu a dlouhou životnost, rozhodně by vás měl zajímat odolný a konstrukčně bytelný masivní dub. Mezi jakými kousky budete moci vybírat?

Kolekce Dallas

Dřevěná komoda kolekce Dallas vyniká především moderním designem, u nějž nelze opomenout netradiční zaoblené hrany nábytku a také ošetření kombinací oleje a vosku, které výborně chrání před běžným opotřebením.

Pro tuto kolekci byl použit kartáčovaný dub. Při jeho zpracování je skrze kartáčování odstraněna horní, měkčí struktura dubového dřeva. Výsledkem pak je reliéfní struktura povrchu, která značí léta růstu dřeva a vytváří tak charakteristický design.

V nabídce kolekce Dallas naleznete také například dubovou komodu Dallas 2 se zabudovaným podsvícením. Díky němu si budete moci navodit příjemné lehké osvícení obývacího pokoje a třeba i trochu romantiky.

Kolekce Railway

Kolekce nabízí také komody z dubového masivu, jejichž součástí je i komoda pod TV. Pro tuto kolekci jsou typické kovové doplňky, které přináší ještě více bytelný vzhled než jen samotné dřevo z masivu. V kolekci Railway, stejně tak jako v kolekci Dallas, můžete vybírat mezi šuplíkovými komodami, komodami s poličkami nebo dvířky.

Kolekce Lausanne

Komody Lausanne jsou ošetřeny kvalitním olejem značky Borma Wachs. Jednotlivé komody zaujmou svými zaoblenými hranami, které jim dodávají moderní a stylový vzhled. Masivní komody kolekce Lausanne jsou vybaveny šuplíky s pojezdným systémem SOFT CLOSE, což zaručuje tiché a plynulé zavírání.

Svůj výběr můžete přizpůsobit samozřejmě také rozměrům, kterými v místnosti disponujete a těm následně přizpůsobit velikost komody. V nabídce naleznete různé šířky od 85 po 180 centimetrů.