Search
Close this search box.

Napište nám

Zobrazen 1. – 27. z 192 výsledků

Zobrazen 1. – 27. z 192 výsledků

Nábytek do jídelny

Výbava jídelny kvalitním nábytkem z masivu

Kdo by si rád nepochutnal na vynikající svíčkové doma, nebo v restauraci. Jenže k tomu, aby ničemu nic nechybělo, potřebujeme se posadit za stůl na pohodlnou židli, jejíž nohy jsou bytelné a stabilní. V internetovém obchodě Gregory nábytek najdete židle v mnoha variantách a samozřejmě nechybí ani kvalitní masivní jídelní stoly. Pojďte se s námi společně na výbavu jídelny inspirovat.

Stůl, který nepřehlédnete

Hlavním prvkem nábytku v jídelně je bezesporu jídelní stůl. Jestliže dbáte na jakési klasické uspořádání, rozhodně vybírejte kvalitu, stabilitu, bytelnost a pevnost, která se ve výsledku skloubí v jídelní stůl z masivu, který bude přitahovat pozornost. Na Gregory nábytek najdete stoly obdélníkové, které jsou pořizovány nejčastěji, ale také kulaté nebo oválné. Nechybí ani stoly rozkládací, které se hodí pro rodinné oslavy nebo neočekávané návštěvy. Ladíte-li domácnost do moderního stylu, prohlédněte si stoly s železnými nohami. Ve světlém interiéru plného slunečních paprsků se bude náramně vyjímat jasanový stůl Island.

Hodící se židle

Ke každému stolu patří samozřejmě také jídelní židle, které by v ideálním případě měly ke stolu vizuálně pasovat, přičemž tento soulad by měl ladit především vašemu oku. S výběrem internetového obchodu, ve kterém naleznete židle jak klasické, tak i moderní, by to rozhodně neměl být problém. Vybírejte židle s polstrováním nebo bez – přesně podle vašeho gusta.

Alternativou jídelních židlí mohou být také jídelní lavice, v jejichž nabídce najdete mimo jiné i lavice s železnými nohami do U, V nebo do X, hodící se k oblíbenému modernímu stolu. Stoly, židle, lavice i jídelní sety se hodí nejen do vaší domácnosti, ale také do firemní jídelny a samozřejmě do restaurace.

Necháte kombinaci na nás?

Pokud se obáváte, že k sobě vámi vybraný stůl a židle nebudou pasovat, prohlédněte si nabídku již nakonfigurovaných jídelních setů. Na obrázku přesně uvidíte, jak bude vypadat ve vaší jídelně a vy se budete moci snáze rozhodnout.

Proč nakupovat na Gregory nábytek

Veškerý nábytek dostupný v internetovém obchodě je vyroben z kvalitního masivního dřeva, který je následně ošetřen kvalitními prostředky tak, aby vypadal dlouhodobě pěkně a prodloužil už tak dlouhou životnost, jakou se nábytek do jídelny z masivu vyznačuje. Při správné péči dokáže posloužit po celé generace.

A co je třešničkou na dortu? Na většinu prohlížených produktů není nutné čekat, než na výrobu vámi zvolených přijde řada. Stoly a židle jsou v 90 % skladem a k vám jsou odesílány do 72 hodin od objednávky.