Search
Close this search box.

Napište nám

Dřevěné knihovny z masivu

Zobrazuji všech 5 výsledků

Zobrazuji všech 5 výsledků

Dřevěné knihovny z masivu

Hledáte knihovnu, která bude pro váš obývací pokoj nebo pracovnu jako stvořená? To ovšem nemusí být snadný úkol, a to především v případě, že jsou pro vás knihy důležitou součástí života. Podle čeho knihovnu tedy vybírat?

Pevnost materiálu, odolnost a nosnost

Kolik myslíte, že váží veškeré knihy, které doma máte a chcete je do knihovny vedle sebe uložit? Pokud jste vášniví čtenáři, troufáme si tvrdit, že nějaká ta desetikila to budou. Výběr knihovny proto nepodceňujte a orientujte se především na kvalitu konstrukce, správný výběr materiálu a s ním související i nosnost knihovny.

V naší nabídce masivního nábytku si můžete prohlédnout a následně i objednat dřevěné knihovny z masivu, které jsou vyrobeny z prvotřídního dubu, který nikdy nevyjde z módy. Masivní dubové dřevo se pyšní vysokou odolností a pevností, kvalita konstrukce a pečlivého zpracování mu dodává na pevnosti.

Moderní komoda z masivu

Dáváte-li přednost modernímu vzhledu nábytku, a tak i celé domácnosti, vaší pozornosti by rozhodně neměla uniknout dubová knihovna Lausanne, která se pyšní krásnými kresbami dubového dřeva na povrchu a také zaoblenými hranami. Kromě otevřených poliček nabízí také důmyslně zakryté úložné prostory, kam můžete schovat cokoliv, co však nemá narušovat vzhled místnosti a ostatním má zůstat skryto.

Veškerý nábytek kolekce Lausanne, knihoven nevyjímaje, je ošetřen kombinací voskové a olejové vrstvy, která jej chrání před poškrábáním nebo jinými známkami poškození, které mohou být způsobeny klasickým používáním.

Masivní knihovna s kovovými prvky

Pro elegantní, přesto však výjimečnou domácnost, se nabízí rustikální komoda Railway, která je zdobena nejen kresbami dřeva, ale také kovovými prvky, které nábytku dodávají na výjimečnosti. Lesk a vysokou ochranu vytížených ploch zajišťuje nátěr kvalitního oleje, který by měl být taktéž opakovaný alespoň jednou za rok.

Vyberte si knihovnu do obývacího pokoje nebo pracovny, která díky kvalitnímu materiálu a konstrukci unese veškeré vaše bohatství, ukryté v knihách.

Ochrana nábytku z masivu

Žádná ochrana nevydrží věčně, a proto je důležité myslet na to, že masivní nábytek je dobré alespoň jednou za pár let opatřit novou vrstvou oleje, vosku, či kombinací obojího. Dále z něj nezapomínejte stírat pravidelně prach, používejte k tomu suchý bavlněný hadřík.

Dáme Vám slevu!

Přihlaste si odběr našeho newsletteru a získejte slevu 3 % na Váš nákup.