Search
Close this search box.

Napište nám

Kolekce Dallas

Kolekce Dallas

Kvalitní nábytek do domu i bytu

Hledáte nábytek do své domácnosti, který nejen že bude vzhledově krásný, okouzlí také svou kvalitou a pečlivostí zpracování? Přesně takovým je kolekce Dallas, která je vyráběna a dodávána Gregory nábytkem. Pro výrobu jednotlivých kusů této kolekce je používán vysoce kvalitní masivní kartáčovaný dub, který se pyšní svou pevností a dlouhou životností. Řadí se mezi jeden z nejlepších materiálů, ze kterého může být nábytek vyráběn. Co si z kolekce budete moci vybrat?

Kolekcí Dallas vybavíte celou domácnost

Kolekce Dallas nabízí nábytek, kterým budete moci vybavit každou místnost vašeho domu či bytu. Ať už si chcete pořídit nábytek do ložnice, obývacího pokoje nebo dětského pokoje, ve všech případech vás budou moci jednotlivé kousky potěšit. Naleznete zde postele a k nim noční stolky z masivu, dubový nábytek do obýváku v podobě konferenčních a TV stolků nebo komod, přičemž nejtěžší kousky této bytelné kolekce váží až 78 kg.

Typické znaky pro kolekci Dallas

Jednotlivé kousky tohoto dřevěného nábytku z masivu mají moderní design, pro který jsou typické zaoblené hrany, které nejen že krásně vypadají, podílí se také na zvýšení bezpečnosti. Při konstrukci všech kousků je používán spojovací materiál značky GTV, který je vysoce kvalitní, odolný a s dlouhou životností. Celý proces výroby je nakonec zakončen olejovým nátěrem značky Borma Wachs, který nejen že prodlužuje životnost krásného dřeva, ale také mu dodává lesk.

Jistě máte zájem o to, aby vám nábytek z kolekce Dallas posloužil po dlouhá léta. Nezapomínejte se o něj tedy dobře starat, pravidelně z něj stírejte prach a v neposlední řadě jej alespoň jednou za rok opatřete novou ochrannou vrstvou oleje.

Dáme Vám slevu!

Přihlaste si odběr našeho newsletteru a získejte slevu 3 % na Váš nákup.