Search
Close this search box.

Napište nám

Postele 90x200

Postele 90x200

Kvalitní spánek? Na posteli záleží!

Hledáte jednolůžkovou postel, která skloubí kvalitu a pěkný, přírodní vzhled? U nás najdete obojí a vyberete, ať už si libujete v jednoduchých prvcích, anebo je třeba rádi okořeníte trochou netradičního vzhledu, který se však přesto hodí do většiny interiérových prostor. Jaké postele 90×200 cm jsou v nabídce? Provedeme vás!

Kvalita vždy na prvním místě

Ať už doma, nebo třeba v hotelu, touha většiny z nás, když uléháme do postele, je jediná. Tím je pohodlí, kterého nám bude dopřáno, abychom se mohli dobře vyspat. Řekli byste, že na kvalitě postele přitom nezáleží a že mnohem větší důraz by měl být kladen na výběr matrace? Pravdu máte jen z poloviny. I kvalitní materiály, ze kterých je daná postel zkonstruována, hrají významnou roli. Jen si představte to nepohodlí, se kterým se pojí nepříjemné vrzající zvuky pokaždé, když se na posteli budete chtít přetočit.

To se vám u postele, vyrobené z kvalitního dubového dřeva, stane s velmi nízkou pravděpodobností, a právě to je jeden z důvodů, proč je pro postele, které v e-shopu naleznete, použito masivní, naolejované dřevo, čímž je prodloužena jeho životnost. Dalšími důvody jsou odolnost, pevnost a v neposlední řadě i dlouhá životnost, je-li nábytku poskytována náležitá péče.

Kvalita za dostupnou cenu

Jako první si představíme postel Sofi, masivní jednolůžko, skrývající několik vychytávek. Jako první vás možná zaujme čelo postele, složené ze dvou pevných desek, o které je možné se pohodlně opřít při čtení knihy před samotným usínáním. U nohou postele dále spatříte malou poličku. Na tu je možné položit třeba malou okrasnou rostlinku a zútulnit tak místnost. Nakonec jistě oceníte i možnost dokoupení 2 šuplíků, které rozšíří úložné prostory ve vaší domácnosti.

Postel Sofi je jinak jednoduchou postelí, výrazně nenarušující vzhled jednoduché místnosti, kterou je pak možné doplnit jakýmikoliv barvami, při kterých se v místnosti budete vy, vaše děti nebo hosté cítit jako doma.

Cenově dobře dostupná, přesto však z bytelného masivu, je také dřevěná postel 90×200 z kolekce Troja. Ta je navíc dostupná spolu s lamelovým roštem v ceně.

Postele s látkovým čelem

Další rozšířenou kategorií jsou postele z masivu 90×200, které mají látková čela. Do této kategorie spadá například postel Monte, která nabízí až 7 dostupných barevných variant, ze kterých si můžete vybrat. Toto čelo je snímatelné, díky čemuž je možné jej pohodlněji čistit. Masiv, použitý k výrobě této postele, má zaoblené hrany a pod postelí vysouvací šuplík, třeba pro sezónní přikrývky.

Dále zde naleznete také dřevěné postele 90×200 cm s látkovým čelem, které však není snímatelné. Jedná se o postele Bosfor a King. Ty se vyznačují jednoduchostí a elegancí, dlouhou životností a snadným přístupem pod postel.

Postele v kombinaci dřeva a kovu

Jste pro něco jednoduchého se špetkou „koření“, které dodá pokoji šmrnc? Pak by vás mohla zaujmout kovová postel 90×200, která je dostupná v kolekci Olívie, Venecia a Admiral. Konstrukce těchto postelí kombinuje masiv a kov v černé barvě, který dodává na nebývalé eleganci.

Postel pro náročné

Dáváte přednost naprosté jednoduchosti, která není ničím narušována? Pak neváhejte a prohlédněte si jednoduchou, jednolůžkovou postel Pavla. Má vyklápějící se rošt a při pohledu na ni se zdá, že je ve vzduchu. Tento efekt působí velmi elegantně a hodí se tak do ložnic či pokojů s nadčasovým vzhledem, kterému nedominuje příliš mnoho výrazných doplňků. K této posteli je dodáván rošt zdarma, stejně tak jako úložný prostor, který se v domácnosti nebo v hotelovém apartmá vždy hodí.

Na výběr kvalitní matrace nezapomeňte

Ke všem těmto postelím je možné pořídit si také pohodlné matrace. Výběr matrace přizpůsobujte nejen velikosti postele, ale také hmotnosti toho, kdo ne ní bude odpočívat.

Nakonec si neváhejte prohlédnout ani noční stolky, které se s výběrem ze stejné kategorie s postelí budou k sobě dokonale hodit.

Dáme Vám slevu!

Přihlaste si odběr našeho newsletteru a získejte slevu 3 % na Váš nákup.