Search
Close this search box.

Napište nám

Zobrazen 1. – 27. z 148 výsledků

Zobrazen 1. – 27. z 148 výsledků

Nábytek do ložnice z masivu

Vybavte si ložnici nábytkem, který poslouží dlouhá léta

Pokud bychom se zeptali, jaká místnost vaší domácnosti je ta, kam se odebíráte nejraději, byla by to velmi pravděpodobně ložnice. Pokud tomu tak není, zapřemýšlejte, zda by nestálo za to pořídit si zbrusu nový, kvalitní nábytek včetně matrace, na kterou byste ulehli a v tu ránu usínali. Internetový obchod Gregory nábytek nabízí kompletní nábytek pro výbavu ložnice včetně lamelových roštů a také kvalitní matrace značky Tropico.

Dominanta ložnice

Dominantou každé ložnice je bezesporu postel. Nejoblíbenějším materiálem pro jejich výrobu je masivní dub. V minulosti byl používán pro konstrukce bitevních lodí, které musely obstát při náročných soubojích.

Pevnost však není jediným benefitem tohoto materiálu. Je velmi odolný a při správné péči vás bude těšit svou dlouhou životností. V neposlední řadě je nutno zmínit nádherné kresby dřeva, kterými se masivní dub vyznačuje.

V nabídce však dále naleznete také bukové nebo smrkové postele z masivu v královských rozměrech 200 x 200 cm, pokud však hledáte postel do dětského pokoje ve velikosti 200 x 90 cm, nepřijdete zkrátka. Vyberte si vám vyhovující postel, s úložným prostorem nebo bez něj.

Jestliže máte zájem o méně tradiční postel, prohlédněte si ty, jejichž konstrukce kombinuje dřevo a kov, případně také postele s látkovým čelem. Nejtěžší postele z masivního dřeva mohou dosahovat až váhy 150 kg, díky čemuž jsou neobyčejně bytelné a jejich nosnost je vysoká.

Úložné prostory

Žádná ložnice se neobejde bez dostatečného množství úložného prostoru, který zajistí skříně do ložnice různých rozměrů, které mohou mít také zabudované osvětlení nebo šuplíkové komody.

Vybírejte z ložnicových kolekcí Pavla, Lausanne, Troja, Monaco, Palermo nebo Loft. Ve všech případech dostanete kvalitní nábytek ze 100% masivu, ošetřený olejem nebo olejem a voskem, který prodlužuje životnost nábytku.

Dáme Vám slevu!

Přihlaste si odběr našeho newsletteru a získejte slevu 3 % na Váš nákup.