Search
Close this search box.

Napište nám

Dubové - kovové postele

Zobrazuji všech 11 výsledků

Zobrazuji všech 11 výsledků

Dubové - kovové postele

Kvalitní postele v kombinaci dřeva a kovu zaujmou

Pokud v oblasti nábytku nehledáte 100% klasiku, rádi se však necháte uchvátit něčím trochu atypickým, pojďte s námi nahlédnout do světa nejen dřeva, ale také kovu. Všechny postele, které v jednotné kategorii naleznete, jsou vyrobeny z dubového masivu o tloušťce 4 cm, který je dále natírán olejem Borma Wachs, který jej dokáže lépe chránit před běžným opotřebením, škrábanci, a především podporuje jeho životnost. Dubovým masivem to však nekončí, je totiž doplněn o kov, který je ve většině případů černé barvy. Najde se tady však i jedna výjimka, kterou si co nevidět představíme podrobněji.

Černá nebo bílá?

Jako první bychom vám rádi představili postel Venecia, která je k dostání v rozměrech od 90×200 cm až po klasickou manželskou postel 180 x 200 cm. Svou konstrukcí je podobná, jako všechny postele této kategorie. Má však jednu malou odlišnost, která však mžikem oka změní celý pohled na ni. Dubové dřevo použité na konstrukci je samozřejmostí, doplněno je kovem, pro jehož nátěr je použita bílá barva. Tato kombinace není úplně typická, jak se ale můžete přesvědčit sami, železná postel Venecia v bílé variantě vypadá naprosto skvostně.

V případě, že máte přece jen zájem o postel, která kombinuje nehynoucí dub a černý kov, budete mít na výběr hned z několika variant. Třeba postel Venecia v černém provedení nebo postel Admiral, která je opět trochu výjimečná. Na její výrobu je totiž používán divoký dub. Pro ten jsou typické výrazné rýhy a suky, které dodávají na autentičnosti. V kombinaci s černým kovem vypadá tato postel velmi pěkně a nadčasově.

Další železné postele dostupné v nabídce naleznete v kolekcích Tara nebo Olívie. Podobné jsou si jen použitými materiály, vzhledově se poměrně liší. Zatímco u Olívie je pro obvodovou konstrukci použitý černý kov, u Olívie najdete tuto konstrukci ze dřeva, kov je přitom použit na nohy postele, jejichž obdélníkový obvod sahá až nad čelo postele, které je v obou případech vyrobeno z masivního dubu. Postel Olívie je dostupná jak ve variantě jednolůžka, tak i manželské postele. Postel Tara je možné pořídit pouze v rozměrech pro manželskou postel 160×200 nebo 180×200 cm.

Doplněno čalouněním

Nakonec zde nechybí ani kovové postele v kombinaci dubu, kovu a čalouněného čela různých barev. Tyto jsou v nabídce hned 4 a jedná se o postele kolekce Bolzano, Catania, Modena a Pescara. Každá z nich je dostupná v rozměru 180×200 cm, barev k výběru čelního čalounění je několik, přičemž nejvíce jich naleznete u manželské postele Modena.

V internetovém obchodě najdete kromě bohatého výběru postelí také další nábytek z masivu, který se bude hodit nejen do ložnice, ale do celé domácnosti. A pokud byste se rádi zjistili, jak si nejlépe zařídit ložnici a podle jakých pravidel se orientovat, inspirujte se v dalším našem článku.

Závěrem už snad jen můžeme říct, že železné postele jsou kromě dlouhé životnosti, bytelnosti a odolnosti také velmi jednoduché na montáž, která vám nezabere celý den.